Zostań sponsorem biegu!

Dołącz do naszej drużyny i pomóż nam spełniać marzenia. Weź udział w tworzeniu tego wyjątkowego biegowego święta! Po raz siódmy Bieg Szlak Trafi ugości biegaczy w Kazimierskim Parku Krajobrazowym. To jedyny taki bieg w Polsce. Organizacja na najwyższym poziomie, trzy trasy do wyboru w tym bieg dla ludzi z żelaza na dystansie 57 km! Fantastyczne widoki, nieprzewidywalne wąwozy i niezwykła atmosfera to pięć powodów, dla których warto wesprzeć nas w realizacji tego przedsięwzięcia. Ponadto w trakcie imprezy odbywa się piknik rodzinny, jarmark regionalny oraz akcja charytatywna wspierająca chorego Filipka.

Nasz bieg jest dla tych którzy chcą na chwilę oderwać się od zgiełku miasta i tych którzy na co dzień żyją blisko natury, dla tych którzy wąwozy znają jak własną kieszeń i dla tych, którzy chcą poznać choć odrobinę tą urokliwą krainę. Dla chudych, grubych, z psem, mamą, bratem czy sąsiadem. Dla otwartych na przygodę i zabawę.

Oferta Sponsorska

Dla naszych sponsorów mamy przygotowane pakiety, które można dopasować do własnych potrzeb i możliwości. W ramach współpracy oferujemy m.in. miejsce do zagospodarowania w strefie startu mety, zamieszczenie logo na koszulkach, torbach, plakatach, stronie internetowej, artykułach, relacjach radiowych i telewizyjnych. Do tej pory współpracowaliśmy z kilkudziesięcioma sponsorami zarówno regionalnymi jak i ogólnopolskimi. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje wsparcia. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt email. Chętnie spotkamy się i ustalimy szczegóły wspólnego działania na rzecz biegu. Kontakt: biuro@biegszlaktrafi.pl

Co warto wiedzieć:

 • Bieg Szlak Trafi to łącznie ponad 90 km tras wiodących najpiękniejszymi zakątkami Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.
 • Współpracujemy z najlepszymi! Trasę zabezpieczają wykwalifikowani ratownicy, którzy dbają o zdrowie wszystkich uczestników.
 • Strefa startu i mety to centrum dowodzenia, przez które w dniu biegu przewinie około tysiąca osób.
 • Nasze zasięgi w mediach społecznościowych sięgają kilkunastu tysięcy.
 • Przed biegiem pojawiają się informacje o partnerach i sponsorach w prasie, radiu, telewizji oraz na plakatach rozwieszanych w Puławach, Kazimierzu Dolnym i okolicznych miejscowościach przez, które przebiegają trasy biegu.
 • Podczas wydarzenia organizujemy gry i konkursy dla dzieci.
 • Pomagamy choremu Filipkowi organizując dla niego kiermasz charytatywny.
  dla szajby

Sponsorzy

Partnerzy

 

 

Patronat medialny

 • impuls-radio-2021
 • region-2021