Bieg Szlak Trafi 2023

BiegSzlakTrafi-2022-168

Witajcie, biegacze! Czy czujecie to? To krew w Waszych żyłach pulsująca szybciej, bo już niedługo czeka Was wyjątkowa przygoda! Bieg Szlak Trafi to wydarzenie, które pozwoli Wam poczuć ekscytację i adrenalinkę, a jednocześnie zobaczyć piękno krajobrazów, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Jeśli jesteście gotowi na wyzwanie i chcecie sprawdzić swoje siły, to nie przegapcie tej okazji! W tym roku proponujemy trzy trasy: 7 km, 21 km i 60km. Na każdym dystansie czekają na Was nie lada wyzwania, testujące Wasze umiejętności biegowe. Będziecie mieli okazję przekroczyć granice swojej wytrzymałości i sprawdzić, na ile jesteście gotowi na to, by pokonać przygotowane przez nas trasy po Kazimierskim Parku Krajobrazowym.

Nie czekajcie dłużej, zapiszcie się już teraz na Bieg Szlak Trafi i dołączcie do grona ludzi, którzy cenią sobie sport, przygodę i dobrą zabawę! Bieg rozpoczyna się już wkrótce, więc nie zwlekajcie i zgłaszajcie się na wybrany dystans. To będzie niezapomniana przygoda, której nie można przegapić!

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji BST znajdziecie w regulaminie: https://biegszlaktrafi.pl/regulamin/

Bezpośrednie linki do formularzy zapisów: